Jak pomóc rozwijać (www.)SwiatChemii.pl

W jaki sposób możesz pomóc w rozwijaniu serwisu?

 1. Uczysz się? Studiujesz? Lubisz pisać? - Napisz interesujący artykułu z dziedziny chemii, albo przygotuj rozwiązanie ciekawego zadania. Prześlij go nam, a po pozytywnej weryfikacji umieścimy go w serwisie.
 2. Jeśli opracowałeś jakiś referat, pracę pisemną, możesz podzielić się nią z innymi osobami publikując ją na stronach naszego serwisu.
 3. Napisałeś pracę dyplomową, magisterską, licencjacką, doktorską i chciałbyś dotrzeć z nią do szerszego grona osób zainteresowanych taką tematyką - prześlij ją do nas.
 4. Przeglądasz Internet i znalazłeś ciekawą informację chemiczną, wydarzenie, artykuł stronę, którą warto podzielić się z innymi, prześlij ją nam. 
 5. Jeśli jesteś członkiem lub sympatykiem kółka chemicznego i wiesz o organizowanych imprezach pokazach chemicznych, poinformuj nas o tym.
 6. Jeśli uczestniczyłeś w takich imprezach (wydarzeniach) możesz opisać co się na nich wydarzyło. 
 7. Możesz też promować nasz serwis. Więcej na ten temat w dziale Promuj Świat Chemii

Jak przekazać nam materiały do publikacji?

Są dwa sposoby:

Pierwszy - umieszczasz tutaj krótką notkę z podaniem źródła informacji, A my przeglądamy i opisujemy tę informację. 

Drugi sposób, bardziej przez nas preferowany, polega na tym, że opracowujesz i wysyłasz nam gotową do publikacji informację na adres materialy (at) swiatchemii.pl, a my po pozytywnej weryfikacji umieszczamy ją na stronach serwisu. Przed wysłaniem materiału zapoznaj się z Warunkami publikacji przedstawionymi poniżej.

Jakie korzyści otrzymujesz pisząc dla nas?

Wysyłając do nas swoją pracę/artykuł/zadanie określasz jak ona ma zostać podpisana: Twoim pseudonimem, czy imieniem i nazwiskiem. Publikując pod swoim imieniem wartościowe prace, budujesz swój wizerunek, który może w przyszłości zaowocować podniesieniem własnej renomy w internecie, co może pomóc w karierze naukowej lub zawodowej. Mówią, że jeśli kogoś nie ma w Internecie, to nie istnieje! Powiększasz również bazę informacyjną serwisu SwiatChemii.pl, zwiększając jego atrakcyjność, co wpłynie pozytywnie na jego oglądalność i popularność, a zatem więcej użytkowników przeczyta twoje prace. Pomagamy więc sobie nawzajem!

Warunki publikacji.

Wysyłając do nas swoją pracę, równocześnie oświadczasz że: 

 • Jesteś autorem tej pracy,
 • Wyrażasz zgodę na publikację wysłanej pracy w serwisie www.SwiatChemii.pl,
 • Zgadzasz się nie publikować tej samej pracy w innych serwisach internetowych,
 • Zapoznałeś się z >>Regulaminem<< serwisu www.SwiatChemii.pl.

W dowolnym czasie możesz zgłosić prośbę o wycofanie opublikowanej wcześniej pracy.

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu

laboratoria.net

Rekomendowane Firmy

Notatek.pl - Materiały na studia: notatki, ćwiczenia, wykład

Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski

Fiszkoteka